Nejaktivnější hráči

  Statistiky jsou cachované a jejich aktualizace probíhá jednou za 6 hodin kvůli vysokému množství dat ke zpracování.
Tato stránka byla uložena 20.11.2018 14:22:42.

  Seřazeno podle největší aktivity v procentech. Nezobrazují se zde hráči, kteří ještě nemají nahráno více než 24 hodin

#NickDatum registraceCelkem nahráno
(ve dnech)
Za den průměrně
(v hodinách)
% veškerého
času online
1DJTommek06.04.2012137,11,365,67
2Goblin27.01.2013105,61,194,97
3Highlander1909.01.2013104,81,174,89
4Trimbl07.02.201473,51,014,21
5Myrtha27.10.201370,80,923,83
6abs13.10.201369,60,903,73
780Sus12.08.201284,40,883,69
8LookyR30.11.201276,20,843,50
9Dafelix06.04.201277,70,773,21
10Evette15.05.201364,40,773,20
11BloodRaven06.02.201346,80,532,21
12Pet_s02.03.201344,50,512,13
13Petulin1103.06.201247,60,482,02
14drali_06.04.201246,90,471,94
15Yunie05.06.201245,60,461,94
16Michalfek05.01.201340,20,451,88
17ajik012345678917.11.201241,10,451,87
18DorotyVikis03.02.201525,30,441,82
19DMarkcz08.02.201431,50,431,80
20MartinBlasko30.12.201236,40,411,69
21JozefBlasko30.12.201236,20,401,68
22gargonesar11.02.201429,20,401,68
23Shukaku03.06.201239,00,401,65
24franta0106.04.201239,10,391,62
25tomu1928.05.201236,40,371,54
26jack00707.04.201328,30,331,38
27michal18.04.201233,00,331,37
28wec107.04.201327,60,321,34
29alvin11.01.201326,20,291,22
30vaclavz11.02.201325,60,291,21
31Bast1on_CZ13.01.201325,60,291,20
32misulka9917.11.201417,20,281,18
33Tessinka199713.02.201420,10,281,16
34CucaH01.01.201324,80,281,15
35buzzhawke29.12.201224,40,271,14
36Twyla06.05.201514,40,271,11
37Jen23.03.201322,80,261,10
38Spulinka09.05.201321,90,261,09
39Boban200424.01.201321,80,251,02
40sasas10.08.201223,00,241,00
41Labbakan06.02.201417,50,241,00
42jonasxxx111113.07.201415,90,241,00
43Roxinka07.12.201221,00,230,97
44eLeSLonelySlayer01.07.201222,50,230,97
45Oyoz09.12.201219,70,220,91
46felda30.04.201221,30,210,89
47H_O_N_Z_A22.02.201318,40,210,88
48KuTo20.04.201220,40,200,85
49BansheeLord20.01.201317,80,200,83
50tombod0104.01.201317,80,200,83
51daniel97826.01.201317,60,200,83
52kukba15914.06.201219,30,200,82
53Pokornak5506.08.201315,70,190,81
54michalll07.12.201217,20,190,79
55snooli2206.04.201218,70,190,77
56Ghoster_CZ22.05.201315,30,180,76
57Axa30.08.201314,40,180,75
58hurdok02208.01.201316,10,180,75
59lerakl06.09.201313,60,170,72
60adria323.02.201412,40,170,72
61martinak08.05.201314,20,170,70
62ket12.01.201315,00,170,70
63Rusty25.01.201314,30,160,67
64dorreg20.01.201314,00,160,66
65ClickCZ113.01.201314,00,160,65
66Sipox17.05.201410,70,160,65
67Newia14.01.201411,00,150,62
68IceApple02.04.201312,70,150,62
69pandalm5010.01.201313,20,150,62
70Azureta09.12.201212,90,140,59
71TomC60114.04.201214,30,140,59
72vynomis06.02.20158,10,140,58
73mima198415.05.201311,70,140,58
74kamilstrouzek1028.02.201312,10,140,58
75fantomi718.04.201213,60,140,56
76TomH27.05.20149,20,130,56
77Azkee18.02.201311,60,130,55
78Shift_Star30.05.201213,00,130,55
79DzenMoucha11.01.201311,60,130,54
80luksal13.10.201211,80,130,53
81skay919503.04.201310,90,130,53
82Kuba16.10.201211,70,130,53
83gardak9625.10.201211,40,120,51
84craftmamlas08.04.201310,40,120,50
85Manur27.01.201310,50,120,49
86thetaco880812.02.201310,30,120,49
87Gold_Cake14.07.20139,50,120,49
88Pospik09.05.20139,70,120,48
89hengist9928.09.201210,80,120,48
90Bananiiik17.11.201210,50,120,48
91majdy27.12.201210,20,110,47
92husgvos13.10.201210,40,110,47
93troja115414.12.201210,10,110,47
94cyrano5229.01.20139,80,110,46
95mete09.01.20139,80,110,46
96santa5823.12.20129,80,110,45
97Sarinka23.11.20129,90,110,45
98LUKE2328.01.20139,50,110,45
99vosalda02.01.20139,50,110,44
100Vaoo24.01.20139,40,110,44