Nejaktivnější hráči

  Statistiky jsou cachované a jejich aktualizace probíhá jednou za 6 hodin kvůli vysokému množství dat ke zpracování.
Tato stránka byla uložena 17.09.2019 18:24:21.

  Seřazeno podle největší aktivity v procentech. Nezobrazují se zde hráči, kteří ještě nemají nahráno více než 24 hodin

#NickDatum registraceCelkem nahráno
(ve dnech)
Za den průměrně
(v hodinách)
% veškerého
času online
1DJTommek06.04.2012137,21,215,04
2Goblin27.01.2013105,61,044,35
3Highlander1909.01.2013104,81,034,29
4Trimbl07.02.201473,50,863,59
5Myrtha27.10.201370,80,793,29
680Sus12.08.201284,50,783,26
7abs13.10.201369,60,773,21
8LookyR30.11.201276,20,743,07
9Dafelix06.04.201277,80,692,86
10Evette15.05.201364,40,672,78
11BloodRaven06.02.201346,80,461,94
12Pet_s02.03.201344,50,451,86
13Petulin1103.06.201247,60,431,79
14drali_06.04.201246,90,411,72
15Yunie05.06.201245,60,411,72
16ajik012345678917.11.201241,10,391,65
17Michalfek05.01.201340,20,391,64
18DMarkcz08.02.201431,50,371,54
19DorotyVikis03.02.201525,30,361,50
20MartinBlasko30.12.201236,40,361,48
21JozefBlasko30.12.201236,20,351,48
22Shukaku03.06.201239,00,351,46
23franta0106.04.201239,20,351,44
24gargonesar11.02.201429,20,341,43
25tomu1928.05.201236,40,331,36
26michal18.04.201233,00,291,22
27jack00707.04.201328,30,291,20
28wec107.04.201327,60,281,17
29alvin11.01.201326,20,261,07
30vaclavz11.02.201325,60,251,06
31Bast1on_CZ13.01.201325,60,251,05
32CucaH01.01.201324,80,241,01
33buzzhawke29.12.201224,70,241,01
34Tessinka199713.02.201420,10,240,99
35misulka9917.11.201417,20,230,98
36Jen23.03.201322,80,230,96
37Spulinka09.05.201321,90,230,94
38Twyla06.05.201514,40,220,90
39Boban200424.01.201321,80,220,90
40sasas10.08.201223,00,210,89
41Labbakan06.02.201417,50,210,86
42eLeSLonelySlayer01.07.201222,50,210,85
43Roxinka07.12.201221,00,200,85
44jonasxxx111113.07.201415,90,200,84
45Oyoz09.12.201219,70,190,80
46felda30.04.201221,30,190,79
47H_O_N_Z_A22.02.201318,40,180,77
48KuTo20.04.201220,40,180,76
49BansheeLord20.01.201317,80,180,73
50tombod0104.01.201317,80,170,73
51kukba15914.06.201219,30,170,73
52daniel97826.01.201317,60,170,73
53Pokornak5506.08.201315,70,170,70
54michalll07.12.201217,20,170,70
55snooli2206.04.201218,70,170,69
56Ghoster_CZ22.05.201315,30,160,66
57hurdok02208.01.201316,10,160,66
58Axa30.08.201314,40,160,65
59lerakl06.09.201313,70,150,62
60ket12.01.201315,00,150,62
61martinak08.05.201314,20,150,61
62adria323.02.201412,40,150,61
63Rusty25.01.201314,30,140,59
64dorreg20.01.201314,00,140,58
65ClickCZ113.01.201314,00,140,57
66Sipox17.05.201410,70,130,55
67pandalm5010.01.201313,20,130,54
68IceApple02.04.201312,70,130,54
69Newia14.01.201411,00,130,53
70TomC60114.04.201214,40,130,53
71Azureta09.12.201212,90,130,52
72mima198415.05.201311,70,120,51
73kamilstrouzek1028.02.201312,10,120,51
74fantomi718.04.201213,60,120,50
75Shift_Star30.05.201213,00,120,49
76Azkee18.02.201311,60,120,48
77vynomis06.02.20158,10,110,48
78DzenMoucha11.01.201311,60,110,47
79TomH27.05.20149,20,110,47
80luksal13.10.201211,80,110,47
81Kuba16.10.201211,70,110,46
82skay919503.04.201310,90,110,46
83gardak9625.10.201211,40,110,45
84craftmamlas08.04.201310,40,110,44
85Manur27.01.201310,50,100,43
86thetaco880812.02.201310,30,100,43
87hengist9928.09.201210,80,100,42
88Gold_Cake14.07.20139,50,100,42
89Bananiiik17.11.201210,50,100,42
90Pospik09.05.20139,70,100,42
91vosalda02.01.201310,20,100,41
92majdy27.12.201210,20,100,41
93husgvos13.10.201210,40,100,41
94troja115414.12.201210,10,100,41
95cyrano5229.01.20139,80,100,41
96mete09.01.20139,80,100,40
97santa5823.12.20129,80,100,40
98Sarinka23.11.20129,90,100,40
99LUKE2328.01.20139,50,090,39
100Vaoo24.01.20139,40,090,39