Nejaktivnější hráči

  Statistiky jsou cachované a jejich aktualizace probíhá jednou za 6 hodin kvůli vysokému množství dat ke zpracování.
Tato stránka byla uložena 19.01.2019 11:08:44.

  Seřazeno podle největší aktivity v procentech. Nezobrazují se zde hráči, kteří ještě nemají nahráno více než 24 hodin

#NickDatum registraceCelkem nahráno
(ve dnech)
Za den průměrně
(v hodinách)
% veškerého
času online
1DJTommek06.04.2012137,11,335,53
2Goblin27.01.2013105,61,164,83
3Highlander1909.01.2013104,81,144,76
4Trimbl07.02.201473,50,984,07
5Myrtha27.10.201370,80,893,71
6abs13.10.201369,60,873,62
780Sus12.08.201284,50,863,59
8LookyR30.11.201276,20,823,40
9Dafelix06.04.201277,70,753,13
10Evette15.05.201364,40,753,11
11BloodRaven06.02.201346,80,522,15
12Pet_s02.03.201344,50,502,07
13Petulin1103.06.201247,60,471,97
14drali_06.04.201246,90,451,89
15Yunie05.06.201245,60,451,89
16Michalfek05.01.201340,20,441,82
17ajik012345678917.11.201241,10,441,82
18DorotyVikis03.02.201525,30,421,75
19DMarkcz08.02.201431,50,421,74
20MartinBlasko30.12.201236,40,391,64
21JozefBlasko30.12.201236,20,391,64
22gargonesar11.02.201429,20,391,62
23Shukaku03.06.201239,00,391,61
24franta0106.04.201239,20,381,58
25tomu1928.05.201236,40,361,50
26jack00707.04.201328,30,321,34
27michal18.04.201233,00,321,34
28wec107.04.201327,60,311,31
29alvin11.01.201326,20,291,19
30vaclavz11.02.201325,60,281,18
31Bast1on_CZ13.01.201325,60,281,17
32misulka9917.11.201417,20,271,13
33CucaH01.01.201324,80,271,12
34Tessinka199713.02.201420,10,271,12
35buzzhawke29.12.201224,70,271,12
36Jen23.03.201322,80,261,07
37Twyla06.05.201514,40,251,06
38Spulinka09.05.201321,90,251,05
39Boban200424.01.201321,80,241,00
40sasas10.08.201223,00,230,98
41Labbakan06.02.201417,50,230,97
42jonasxxx111113.07.201415,90,230,96
43Roxinka07.12.201221,00,230,94
44eLeSLonelySlayer01.07.201222,50,230,94
45Oyoz09.12.201219,70,210,88
46felda30.04.201221,30,210,87
47H_O_N_Z_A22.02.201318,40,200,85
48KuTo20.04.201220,40,200,83
49BansheeLord20.01.201317,80,190,81
50tombod0104.01.201317,80,190,81
51daniel97826.01.201317,60,190,81
52kukba15914.06.201219,30,190,80
53Pokornak5506.08.201315,70,190,79
54michalll07.12.201217,20,190,77
55snooli2206.04.201218,70,180,76
56Ghoster_CZ22.05.201315,30,180,74
57hurdok02208.01.201316,10,180,73
58Axa30.08.201314,40,180,73
59lerakl06.09.201313,60,170,69
60adria323.02.201412,40,170,69
61martinak08.05.201314,20,160,68
62ket12.01.201315,00,160,68
63Rusty25.01.201314,30,160,66
64dorreg20.01.201314,00,150,64
65ClickCZ113.01.201314,00,150,64
66Sipox17.05.201410,70,150,62
67Newia14.01.201411,00,140,60
68IceApple02.04.201312,70,140,60
69pandalm5010.01.201313,20,140,60
70TomC60114.04.201214,30,140,58
71Azureta09.12.201212,90,140,58
72mima198415.05.201311,70,140,56
73kamilstrouzek1028.02.201312,10,130,56
74vynomis06.02.20158,10,130,56
75fantomi718.04.201213,60,130,55
76TomH27.05.20149,20,130,54
77Azkee18.02.201311,60,130,54
78Shift_Star30.05.201213,00,130,54
79DzenMoucha11.01.201311,60,130,53
80luksal13.10.201211,80,120,52
81skay919503.04.201310,90,120,52
82Kuba16.10.201211,70,120,51
83gardak9625.10.201211,40,120,50
84craftmamlas08.04.201310,40,120,49
85Manur27.01.201310,50,120,48
86thetaco880812.02.201310,30,110,47
87Gold_Cake14.07.20139,50,110,47
88hengist9928.09.201210,80,110,47
89Pospik09.05.20139,70,110,47
90Bananiiik17.11.201210,50,110,47
91majdy27.12.201210,20,110,46
92husgvos13.10.201210,40,110,45
93troja115414.12.201210,10,110,45
94cyrano5229.01.20139,80,110,45
95mete09.01.20139,80,110,45
96santa5823.12.20129,80,110,44
97Sarinka23.11.20129,90,110,44
98LUKE2328.01.20139,50,100,43
99vosalda02.01.20139,50,100,43
100Vaoo24.01.20139,40,100,43